MPLAD36KP40AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD36KP40AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V PLAD
Dataark: MPLAD36KP40AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPLAD36KP40AE3
Varenummer MPLAD36KP40AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 40V 64.5V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2903 pcs Datablad MPLAD36KP40AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 40V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.5V
Spænding - Opdeling (Min) 44.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 559A
Kapacitans @ Frekvens - Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MPLAD36KP40A
MPLAD36KP40A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 40V 64.5V PLAD