MPLAD36KP45AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD36KP45AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V PLAD
Dataark: MPLAD36KP45AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPLAD36KP45AE3
Varenummer MPLAD36KP45AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3095 pcs Datablad MPLAD36KP45AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 72.7V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 496A