MPLAD36KP90AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MPLAD36KP90AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 90V 146V PLAD
Dataark: MPLAD36KP90AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MPLAD36KP90AE3
Varenummer MPLAD36KP90AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 90V 146V PLAD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2825 pcs Datablad MPLAD36KP90AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 90V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 146V
Spænding - Opdeling (Min) 100V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package PLAD
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 36000W (36kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Nonstandard SMD Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 247A
Kapacitans @ Frekvens - Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MPLAD36KP78CAE3
MPLAD36KP78CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 78V 126V PLAD
På lager: 2024 pcs
Hent: MPLAD36KP78CAE3.pdf
RFQ
MPLAD36KP90CA
MPLAD36KP90CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 90V 146V PLAD
På lager: 1957 pcs
Hent: MPLAD36KP90CA.pdf
RFQ
MPLAD36KP90A
MPLAD36KP90A