MSMBG160CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBG160CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMBG160CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO215AA
Dataark: MSMBG160CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
725 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMBG160CA
Varenummer MSMBG160CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 61168 pcs Datablad MSMBG160CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 160V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 259V
Spænding - Opdeling (Min) 178V Type Zener
Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing
Andre navne 1086-7847
1086-7847-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.3A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMBG16CA/TR
MSMBG16CA/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 68861 pcs
Hent: MSMBG16CA/TR.pdf
RFQ
MSMBG16A
MSMBG16A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 16V 26V DO215AA
På lager: 79629 pcs
Hent: MSMBG16A.pdf
RFQ
MSMBG160CAE3
MSMBG160CAE3
Beskrivelse: TVS DIODE 160V 259V DO215AA