MSMBJ120CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ120CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMBJ120CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO214AA
Dataark: MSMBJ120CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
794 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMBJ120CA
Varenummer MSMBJ120CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 87622 pcs Datablad MSMBJ120CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 120V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 193V
Spænding - Opdeling (Min) 133V Type Zener
Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB
Andre navne 1086-8013
1086-8013-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.1A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMBJ120CAE3
MSMBJ120CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 120V 193V DO214AA