MSMBJ2K3.3E3
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
MSMBJ2K3.3E3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMBJ2K3.3E3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC DO214AA
Dataark: MSMBJ2K3.3E3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MSMBJ2K3.3E3
Varenummer MSMBJ2K3.3E3 Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 4560 pcs Datablad MSMBJ2K3.3E3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 4.6V
Spænding - Opdeling (Min) 3.3V Spænding - Opdeling SMBJ (DO-214AA)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 2000W (2kW) Power - Peak Pulse 10A (8/20µs)
Polarisering DO-214AA, SMB Andre navne 1086-8082
1086-8082-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MSMBJ2K3.3E3
Beskrivelse TVS DIODE 3.3VWM 5.8VC DO214AA Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8V