MSMBJ36CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ36CAE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMBJ36CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Dataark: MSMBJ36CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
794 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMBJ36CAE3
Varenummer MSMBJ36CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 85634 pcs Datablad MSMBJ36CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 36V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 58.1V
Spænding - Opdeling (Min) 40V Type Zener
Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB
Andre navne 1086-8100
1086-8100-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A