MSMBJ6.5A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ6.5A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMBJ6.5A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA
Dataark: MSMBJ6.5A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMBJ6.5A
Varenummer MSMBJ6.5A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50173 pcs Datablad MSMBJ6.5A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 11.2V
Spænding - Opdeling (Min) 7.22V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB Andre navne 1086-8137
1086-8137-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMBJ6.0CAE3
MSMBJ6.0CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 6V 10.3V DO214AA
På lager: 74617 pcs
Hent: MSMBJ6.0CAE3.pdf
RFQ
MSMBJ6.5AE3
MSMBJ6.5AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AA