MSMBJ7.5CA
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ7.5CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMBJ7.5CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA
Dataark: MSMBJ7.5CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
794 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMBJ7.5CA
Varenummer MSMBJ7.5CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 79631 pcs Datablad MSMBJ7.5CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 7.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 12.9V
Spænding - Opdeling (Min) 8.33V Type Zener
Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB
Andre navne 1086-8155
1086-8155-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 46.5A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMBJ7.5CAE3/TR
MSMBJ7.5CAE3/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 77240 pcs
Hent: MSMBJ7.5CAE3/TR.pdf
RFQ
MSMBJ7.0CA/TR
MSMBJ7.0CA/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 79448 pcs
Hent: MSMBJ7.0CA/TR.pdf
RFQ
MSMBJ7.5CAE3
MSMBJ7.5CAE3
Beskrivelse: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO214AA