MSMBJ8.5A
MicrosemiMicrosemi
MSMBJ8.5A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMBJ8.5A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
Dataark: MSMBJ8.5A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
848 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMBJ8.5A
Varenummer MSMBJ8.5A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 101780 pcs Datablad MSMBJ8.5A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 8.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V
Spænding - Opdeling (Min) 9.44V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB Andre navne 1086-8173
1086-8173-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.7A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMBJ8.5AE3
MSMBJ8.5AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA