MSMBJSAC36E3/TR
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMBJSAC36E3/TR
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS
Dataark: MSMBJSAC36E3/TR.pdf
RoHs Status RoHS Overensstemmelse
Referencepris (i amerikanske dollars)
400 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMBJSAC36E3/TR
Varenummer MSMBJSAC36E3/TR Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS Blyfri Status / RoHS Status RoHS Overensstemmelse
Mængde Tilgængelig 29848 pcs Datablad MSMBJSAC36E3/TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 36V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 60V
Spænding - Opdeling (Min) 36V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 RoHS Status RoHS Compliant
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 500W
Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB Andre navne MSMBJSAC36E3/TRMS
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TA) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A
Kapacitans @ Frekvens 30pF @ 1MHz Applikationer General Purpose