MSMCG11A
MicrosemiMicrosemi
MSMCG11A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCG11A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
Dataark: MSMCG11A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
556 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCG11A
Varenummer MSMCG11A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 59541 pcs Datablad MSMCG11A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 11V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 18.2V
Spænding - Opdeling (Min) 12.2V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-8231
1086-8231-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82.4A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCG11CA
MSMCG11CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 11V 18.2V DO215AB
På lager: 55300 pcs
Hent: MSMCG11CA.pdf
RFQ
MSMCG10CA
MSMCG10CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 10V 17V DO215AB
På lager: 54591 pcs
Hent: MSMCG10CA.pdf
RFQ
MSMCG11AE3
MSMCG11AE3