MSMCG12CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG12CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCG12CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB
Dataark: MSMCG12CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
527 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCG12CA
Varenummer MSMCG12CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50568 pcs Datablad MSMCG12CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 12V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 19.9V
Spænding - Opdeling (Min) 13.3V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-8241
1086-8241-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75.3A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCG130A
MSMCG130A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 130V 209V DO215AB
På lager: 60896 pcs
Hent: MSMCG130A.pdf
RFQ
MSMCG12CAE3
MSMCG12CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 12V 19.9V DO215AB