MSMCG150CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG150CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCG150CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 150V 243V DO215AB
Dataark: MSMCG150CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCG150CA
Varenummer MSMCG150CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 150V 243V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 55205 pcs Datablad MSMCG150CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 150V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 243V
Spænding - Opdeling (Min) 167V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-8257
1086-8257-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 6.2A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Relaterede produkter
MSMCG15CAE3
MSMCG15CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 15V 24.4V DO215AB
På lager: 55656 pcs
Hent: MSMCG15CAE3.pdf
RFQ
MSMCG15AE3
MSMCG15AE3
producenter: Microsemi
På lager: 55798 pcs
Hent: MSMCG15AE3.pdf
RFQ
MSMCG150CAE3
MSMCG150CAE3
Beskrivelse: TVS DIODE 150V 243V DO215AB