MSMCG70CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG70CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCG70CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO215AB
Dataark: MSMCG70CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCG70CA
Varenummer MSMCG70CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 51528 pcs Datablad MSMCG70CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 70V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 113V
Spænding - Opdeling (Min) 77.8V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-8373
1086-8373-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Relaterede produkter
MSMCG70A
MSMCG70A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 70V 113V DO215AB
På lager: 56771 pcs
Hent: MSMCG70A.pdf
RFQ
MSMCG70AE3
MSMCG70AE3
producenter: Microsemi
På lager: 57154 pcs
Hent: MSMCG70AE3.pdf
RFQ
MSMCG70CAE3
MSMCG70CAE3