MSMCG78CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCG78CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCG78CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 78V 126V DO215AB
Dataark: MSMCG78CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCG78CA
Varenummer MSMCG78CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 78V 126V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 46179 pcs Datablad MSMCG78CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 78V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 126V
Spænding - Opdeling (Min) 86.7V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-8381
1086-8381-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.4A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCG75CAE3
MSMCG75CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 75V 121V DO215AB
På lager: 59466 pcs
Hent: MSMCG75CAE3.pdf
RFQ
MSMCG78CAE3
MSMCG78CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 78V 126V DO215AB