MSMCJ15A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ15A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJ15A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Dataark: MSMCJ15A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJ15A
Varenummer MSMCJ15A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33501 pcs Datablad MSMCJ15A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 15V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 24.4V
Spænding - Opdeling (Min) 16.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8529
1086-8529-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 61.5A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJ150CA/TR
MSMCJ150CA/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 62586 pcs
Hent: MSMCJ150CA/TR.pdf
RFQ
MSMCJ150AE3
MSMCJ150AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
På lager: 53543 pcs
Hent: MSMCJ150AE3.pdf
RFQ
MSMCJ15AE3
MSMCJ15AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
Hent: MSMCJ15AE3.pdf
MSMCJ150CAE3
MSMCJ150CAE3