MSMCJ160A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ160A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJ160A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Dataark: MSMCJ160A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
596 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJ160A
Varenummer MSMCJ160A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 64965 pcs Datablad MSMCJ160A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 160V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 259V
Spænding - Opdeling (Min) 178V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8533
1086-8533-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.8A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJ15CA
MSMCJ15CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 15V 24.4V DO214AB
På lager: 51329 pcs
Hent: MSMCJ15CA.pdf
RFQ
MSMCJ160CAE3
MSMCJ160CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 160V 259V DO214AB