MSMCJ45CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ45CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJ45CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Dataark: MSMCJ45CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
556 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJ45CA
Varenummer MSMCJ45CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 60716 pcs Datablad MSMCJ45CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 45V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 72.7V
Spænding - Opdeling (Min) 50V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-8595
1086-8595-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.6A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJ43CAE3/TR
MSMCJ43CAE3/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 46862 pcs
Hent: MSMCJ43CAE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJ45CAE3
MSMCJ45CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB