MSMCJ54A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ54A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJ54A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
Dataark: MSMCJ54A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
596 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJ54A
Varenummer MSMCJ54A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 50771 pcs Datablad MSMCJ54A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 54V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 87.1V
Spænding - Opdeling (Min) 60V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8609
1086-8609-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.2A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJ54AE3
MSMCJ54AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB