MSMCJ58CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ58CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJ58CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
Dataark: MSMCJ58CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
556 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJ58CA
Varenummer MSMCJ58CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 48538 pcs Datablad MSMCJ58CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 58V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 93.6V
Spænding - Opdeling (Min) 64.4V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-8615
1086-8615-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJ54CAE3
MSMCJ54CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 54V 87.1V DO214AB
På lager: 60526 pcs
Hent: MSMCJ54CAE3.pdf
RFQ
MSMCJ58CAE3
MSMCJ58CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 58V 93.6V DO214AB
På lager: 50410 pcs
Hent: MSMCJ58CAE3.pdf
RFQ
MSMCJ58AE3/TR
MSMCJ58AE3/TR
Beskrivelse: TVS
Hent: MSMCJ58AE3/TR.pdf
MSMCJ58AE3
MSMCJ58AE3