MSMCJ60A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ60A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJ60A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB
Dataark: MSMCJ60A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJ60A
Varenummer MSMCJ60A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 60V 96.8V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 29205 pcs Datablad MSMCJ60A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 60V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 96.8V
Spænding - Opdeling (Min) 66.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8625
1086-8625-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A Kapacitans @ Frekvens -