MSMCJ70CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ70CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJ70CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO214AB
Dataark: MSMCJ70CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
556 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJ70CA
Varenummer MSMCJ70CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 61655 pcs Datablad MSMCJ70CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 70V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 113V
Spænding - Opdeling (Min) 77.8V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-8643
1086-8643-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJ70CAE3/TR
MSMCJ70CAE3/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 59394 pcs
Hent: MSMCJ70CAE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJ70AE3
MSMCJ70AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 70V 113V DO214AB
På lager: 51088 pcs
Hent: MSMCJ70AE3.pdf
RFQ
MSMCJ70CAE3
MSMCJ70CAE3