MSMCJ75CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ75CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJ75CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO214AB
Dataark: MSMCJ75CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
556 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJ75CA
Varenummer MSMCJ75CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 75V 121V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52312 pcs Datablad MSMCJ75CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 75V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 121V
Spænding - Opdeling (Min) 83.3V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-8647
1086-8647-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A