MSMCJ85CA
MicrosemiMicrosemi
MSMCJ85CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJ85CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 85V 137V DO214AB
Dataark: MSMCJ85CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
556 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMCJ85CA
Varenummer MSMCJ85CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 85V 137V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 61409 pcs Datablad MSMCJ85CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 85V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 137V
Spænding - Opdeling (Min) 94.4V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-8663
1086-8663-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJ9.0CA
MSMCJ9.0CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB