MSMCJLCE22A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE22A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE22A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE22A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE22A
Varenummer MSMCJLCE22A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16781 pcs Datablad MSMCJLCE22A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 22V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 35.5V
Spænding - Opdeling (Min) 24.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8707
1086-8707-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 42A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJLCE20AE3
MSMCJLCE20AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
På lager: 18378 pcs
Hent: MSMCJLCE20AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE24AE3
MSMCJLCE24AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 24V 38.9V DO214AB