MSMCJLCE30AE3
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE30AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE30AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE30AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE30AE3
Varenummer MSMCJLCE30AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 30V 48.4V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18334 pcs Datablad MSMCJLCE30AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 30V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 48.4V
Spænding - Opdeling (Min) 33.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8716
1086-8716-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31A Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz