MSMCJLCE80A
MicrosemiMicrosemi
MSMCJLCE80A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMCJLCE80A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 80V 129V DO214AB
Dataark: MSMCJLCE80A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSMCJLCE80A
Varenummer MSMCJLCE80A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 80V 129V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18419 pcs Datablad MSMCJLCE80A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 80V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 129V
Spænding - Opdeling (Min) 88.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB (SMCJ)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-8753
1086-8753-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.6A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMCJLCE90AE3
MSMCJLCE90AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 90V 146V DO214AB
På lager: 20283 pcs
Hent: MSMCJLCE90AE3.pdf
RFQ
MSMCJLCE8.5AE3/TR
MSMCJLCE8.5AE3/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 21747 pcs
Hent: MSMCJLCE8.5AE3/TR.pdf
RFQ
MSMCJLCE80AE3
MSMCJLCE80AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 80V 129V DO214AB
Hent: MSMCJLCE80AE3.pdf
MSMCJLCE9.0A
MSMCJLCE9.0A
Beskrivelse: TVS DIODE 9V 15.4V DO214AB