MSMLJ120CA
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ120CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMLJ120CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO214AB
Dataark: MSMLJ120CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMLJ120CA
Varenummer MSMLJ120CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 24959 pcs Datablad MSMLJ120CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 120V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 193V
Spænding - Opdeling (Min) 133V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-8961
1086-8961-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.6A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMLJ120AE3/TR
MSMLJ120AE3/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 38711 pcs
Hent: MSMLJ120AE3/TR.pdf
RFQ
MSMLJ120A/TR
MSMLJ120A/TR
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS
På lager: 33480 pcs
Hent: MSMLJ120A/TR.pdf
RFQ
MSMLJ120CAE3
MSMLJ120CAE3
Beskrivelse: TVS DIODE 120V 193V DO214AB