MSMLJ160CA
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ160CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMLJ160CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO214AB
Dataark: MSMLJ160CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
368 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMLJ160CA
Varenummer MSMLJ160CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 160V 259V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 34330 pcs Datablad MSMLJ160CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 160V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 259V
Spænding - Opdeling (Min) 178V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-8989
1086-8989-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.6A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMLJ160CAE3
MSMLJ160CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 160V 259V DO214AB