MSMLJ36CAE3
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ36CAE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMLJ36CAE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Dataark: MSMLJ36CAE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
368 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMLJ36CAE3
Varenummer MSMLJ36CAE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36192 pcs Datablad MSMLJ36CAE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 36V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 58.1V
Spænding - Opdeling (Min) 40V Type Zener
Leverandør Device Package DO-214AB Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC
Andre navne 1086-9038
1086-9038-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 51.6A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMLJ40A
MSMLJ40A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AB
På lager: 30694 pcs
Hent: MSMLJ40A.pdf
RFQ
MSMLJ36CA
MSMLJ36CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
På lager: 32958 pcs
Hent: MSMLJ36CA.pdf
RFQ
MSMLJ40AE3
MSMLJ40AE3
Hent: MSMLJ40AE3.pdf
MSMLJ36AE3
MSMLJ36AE3