MSMLJ6.5A
MicrosemiMicrosemi
MSMLJ6.5A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSMLJ6.5A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
Dataark: MSMLJ6.5A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
385 pcs
  • Besked
Specifikationer for MSMLJ6.5A
Varenummer MSMLJ6.5A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 33312 pcs Datablad MSMLJ6.5A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 11.2V
Spænding - Opdeling (Min) 7.22V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-214AB
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 3000W (3kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AB, SMC Andre navne 1086-9075
1086-9075-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 267.9A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSMLJ6.5CAE3
MSMLJ6.5CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 6.5V 11.2V DO214AB
På lager: 32010 pcs
Hent: MSMLJ6.5CAE3.pdf
RFQ
MSMLJ6.5AE3
MSMLJ6.5AE3
producenter: Microsemi