MXLCE64AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXLCE64AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 64V 103V CASE-1
Dataark: MXLCE64AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLCE64AE3
Varenummer MXLCE64AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 64V 103V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4252 pcs Datablad MXLCE64AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 64V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 103V
Spænding - Opdeling (Min) 71.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-10130
1086-10130-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLCE6.5AE3
MXLCE6.5AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 6.5V 11.2V CASE-1
På lager: 3935 pcs
Hent: MXLCE6.5AE3.pdf
RFQ
MXLCE7.5AE3
MXLCE7.5AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 7.5V 12.9V CASE-1
På lager: 3460 pcs
Hent: MXLCE7.5AE3.pdf
RFQ
MXLCE64A
MXLCE64A
Beskrivelse: TVS DIODE 64V 103V CASE-1