MXLCE75AE3
Produkt oversigt
Varenummer: MXLCE75AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 75V 121V CASE-1
Dataark: MXLCE75AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLCE75AE3
Varenummer MXLCE75AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 75V 121V CASE-1 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3878 pcs Datablad MXLCE75AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 75V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 121V
Spænding - Opdeling (Min) 83.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package CASE-1
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1086-10138
1086-10138-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.4A Kapacitans @ Frekvens 90pF @ 1MHz