MXLP5KE85AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLP5KE85AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLP5KE85AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 85V 137V DO204AL
Dataark: MXLP5KE85AE3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MXLP5KE85AE3
Varenummer MXLP5KE85AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 85V 137V DO204AL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6657 pcs Datablad MXLP5KE85AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 85V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 137V
Spænding - Opdeling (Min) 94.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-204AL (DO-41)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 500W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-204AL, DO-41, Axial Andre navne 1086-10576
1086-10576-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.6A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLP5KE8.5A
MXLP5KE8.5A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO204AL
På lager: 4545 pcs
Hent: MXLP5KE8.5A.pdf
RFQ
MXLP5KE85CAE3
MXLP5KE85CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 85V 137V DO204AL
På lager: 5797 pcs
Hent: MXLP5KE85CAE3.pdf
RFQ
MXLP5KE85CA
MXLP5KE85CA
Hent: MXLP5KE85CA.pdf
Hent: MXLP5KE85A.pdf
MXLP5KE9.0CAE3
MXLP5KE9.0CAE3
Beskrivelse: TVS DIODE 9V 15.4V DO204AL
Hent: MXLP5KE9.0CAE3.pdf
MXLP5KE9.0AE3
MXLP5KE9.0AE3
Hent: MXLP5KE9.0AE3.pdf
MXLP5KE8.5AE3
MXLP5KE8.5AE3