MXLSMBG130CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG130CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBG130CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 130V 209V DO215AA
Dataark: MXLSMBG130CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBG130CA
Varenummer MXLSMBG130CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 130V 209V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9283 pcs Datablad MXLSMBG130CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 130V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 209V
Spænding - Opdeling (Min) 144V Type Zener
Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing
Andre navne 1086-11381
1086-11381-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMBG130A
MXLSMBG130A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 130V 209V DO215AA
På lager: 8860 pcs
Hent: MXLSMBG130A.pdf
RFQ
MXLSMBG14A
MXLSMBG14A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 14V 23.2V DO215AA
På lager: 7704 pcs
Hent: MXLSMBG14A.pdf
RFQ
MXLSMBG130CAE3
MXLSMBG130CAE3