MXLSMBG14CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG14CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBG14CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO215AA
Dataark: MXLSMBG14CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBG14CA
Varenummer MXLSMBG14CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 14V 23.2V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8140 pcs Datablad MXLSMBG14CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 14V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 23.2V
Spænding - Opdeling (Min) 15.6V Type Zener
Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing
Andre navne 1086-11389
1086-11389-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 25.8A