MXLSMBG2K3.3E3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG2K3.3E3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBG2K3.3E3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA
Dataark: MXLSMBG2K3.3E3.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBG2K3.3E3
Varenummer MXLSMBG2K3.3E3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6185 pcs Datablad MXLSMBG2K3.3E3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 3.3V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 5.8V
Spænding - Opdeling (Min) 4.6V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 2000W (2kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-11442
1086-11442-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMBG2K5.0
MXLSMBG2K5.0
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 5V 7.6V DO215AA
På lager: 4944 pcs
Hent: MXLSMBG2K5.0.pdf
RFQ
MXLSMBG28CA
MXLSMBG28CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 28V 45.4V DO215AA
På lager: 8112 pcs
Hent: MXLSMBG28CA.pdf
RFQ
MXLSMBG2K3.3
MXLSMBG2K3.3
Beskrivelse: TVS DIODE 3.3V 5.8V DO215AA