MXLSMBG6.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG6.5AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBG6.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AA
Dataark: MXLSMBG6.5AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBG6.5AE3
Varenummer MXLSMBG6.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 6.5V 11.2V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7899 pcs Datablad MXLSMBG6.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 6.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 11.2V
Spænding - Opdeling (Min) 7.22V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-11498
1086-11498-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 53.6A Kapacitans @ Frekvens -