MXLSMBG8.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBG8.5AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBG8.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA
Dataark: MXLSMBG8.5AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBG8.5AE3
Varenummer MXLSMBG8.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9504 pcs Datablad MXLSMBG8.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 8.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V
Spænding - Opdeling (Min) 9.44V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBG (DO-215AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AA, SMB Gull Wing Andre navne 1086-11534
1086-11534-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.7A Kapacitans @ Frekvens -
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMBG8.5A
MXLSMBG8.5A
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AA
På lager: 8694 pcs
Hent: MXLSMBG8.5A.pdf
RFQ
MXLSMBG78CAE3
MXLSMBG78CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 78V 126V DO215AA
På lager: 9415 pcs
Hent: MXLSMBG78CAE3.pdf
RFQ
MXLSMBG85AE3
MXLSMBG85AE3
Beskrivelse: TVS DIODE 85V 137V DO215AA