MXLSMBJ120A
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ120A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBJ120A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO214AA
Dataark: MXLSMBJ120A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBJ120A
Varenummer MXLSMBJ120A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9312 pcs Datablad MXLSMBJ120A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 120V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 193V
Spænding - Opdeling (Min) 133V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB Andre navne 1086-11565
1086-11565-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.1A Kapacitans @ Frekvens -