MXLSMBJ130CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ130CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBJ130CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 130V 209V DO214AA
Dataark: MXLSMBJ130CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBJ130CA
Varenummer MXLSMBJ130CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 130V 209V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9413 pcs Datablad MXLSMBJ130CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 130V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 209V
Spænding - Opdeling (Min) 144V Type Zener
Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB
Andre navne 1086-11575
1086-11575-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMBJ130CAE3
MXLSMBJ130CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 130V 209V DO214AA