MXLSMBJ43CA
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ43CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBJ43CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA
Dataark: MXLSMBJ43CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBJ43CA
Varenummer MXLSMBJ43CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8418 pcs Datablad MXLSMBJ43CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 43V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 69.4V
Spænding - Opdeling (Min) 47.8V Type Zener
Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 600W
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB
Andre navne 1086-11661
1086-11661-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMBJ40CA
MXLSMBJ40CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 40V 64.5V DO214AA
På lager: 8347 pcs
Hent: MXLSMBJ40CA.pdf
RFQ
MXLSMBJ43CAE3
MXLSMBJ43CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 43V 69.4V DO214AA