MXLSMBJ8.5AE3
MicrosemiMicrosemi
MXLSMBJ8.5AE3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMBJ8.5AE3
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA
Dataark: MXLSMBJ8.5AE3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMBJ8.5AE3
Varenummer MXLSMBJ8.5AE3 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 8.5V 14.4V DO214AA Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8147 pcs Datablad MXLSMBJ8.5AE3.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 8.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 14.4V
Spænding - Opdeling (Min) 9.44V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMBJ (DO-214AA)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-214AA, SMB Andre navne 1086-11728
1086-11728-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 41.7A Kapacitans @ Frekvens -