MXLSMCG120A
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG120A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO215AB
Dataark: MXLSMCG120A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG120A
Varenummer MXLSMCG120A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 120V 193V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9728 pcs Datablad MXLSMCG120A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 120V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 193V
Spænding - Opdeling (Min) 133V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-11787
1086-11787-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.8A Kapacitans @ Frekvens -