MXLSMCG24CA
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG24CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB
Dataark: MXLSMCG24CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG24CA
Varenummer MXLSMCG24CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 24V 38.9V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9335 pcs Datablad MXLSMCG24CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 24V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 38.9V
Spænding - Opdeling (Min) 26.7V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-11845
1086-11845-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38.6A