MXLSMCG51A
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG51A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB
Dataark: MXLSMCG51A.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG51A
Varenummer MXLSMCG51A Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 51V 82.4V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8043 pcs Datablad MXLSMCG51A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 51V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 82.4V
Spænding - Opdeling (Min) 56.7V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB)
Serie Military, MIL-PRF-19500 Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Bulk
Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-11887
1086-11887-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.2A Kapacitans @ Frekvens -