MXLSMCG70CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG70CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO215AB
Dataark: MXLSMCG70CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG70CA
Varenummer MXLSMCG70CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 70V 113V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 7487 pcs Datablad MXLSMCG70CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 70V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 113V
Spænding - Opdeling (Min) 77.8V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-11925
1086-11925-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.3A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCG7.5AE3
MXLSMCG7.5AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 7.5V 12.9V DO215AB
På lager: 7901 pcs
Hent: MXLSMCG7.5AE3.pdf
RFQ
MXLSMCG75CA
MXLSMCG75CA
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 75V 121V DO215AB
På lager: 7367 pcs
Hent: MXLSMCG75CA.pdf
RFQ
MXLSMCG70CAE3
MXLSMCG70CAE3
Beskrivelse: TVS DIODE 70V 113V DO215AB