MXLSMCG90CA
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCG90CA
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 90V 146V DO215AB
Dataark: MXLSMCG90CA.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCG90CA
Varenummer MXLSMCG90CA Fabrikant Microsemi
Beskrivelse TVS DIODE 90V 146V DO215AB Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6904 pcs Datablad MXLSMCG90CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 90V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 146V
Spænding - Opdeling (Min) 100V Type Zener
Leverandør Device Package SMCG (DO-215AB) Serie Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Bulk Pakke / tilfælde DO-215AB, SMC Gull Wing
Andre navne 1086-11953
1086-11953-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.3A
Kapacitans @ Frekvens - Tovejskanaler 1
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MXLSMCG9.0AE3
MXLSMCG9.0AE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 9V 15.4V DO215AB
På lager: 9863 pcs
Hent: MXLSMCG9.0AE3.pdf
RFQ
MXLSMCG90CAE3
MXLSMCG90CAE3
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TVS DIODE 90V 146V DO215AB