MXLSMCGLCE6.5A
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MXLSMCGLCE6.5A
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AB
Dataark: MXLSMCGLCE6.5A.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for MXLSMCGLCE6.5A
Varenummer MXLSMCGLCE6.5A Fabrikant Microsemi Corporation
Mængde Tilgængelig 3583 pcs Datablad MXLSMCGLCE6.5A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 7.22V
Spænding - Opdeling (Min) 6.5V Spænding - Opdeling SMCG (DO-215AB)
Type Zener Serie Military, MIL-PRF-19500
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 100A
Polarisering DO-215AB, SMC Gull Wing Andre navne 1086-12017
1086-12017-MIL
Driftstemperatur -65°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer MXLSMCGLCE6.5A
Beskrivelse TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AB Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.2V
Kapacitans @ Frekvens 100pF @ 1MHz Tovejskanaler No